Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna - zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. Najpowszechniejszym zabiegiem z zakresu chirurgii stomatologicznej jest usunięcie zęba czyli ekstrakcja, ale chirurgia stomatologiczna to także zaawansowane zabiegi jak implanty.

W ramach specjalistycznego leczenia chirurgii stomatologicznej oferujemy:

ekstrakcje (usuwanie zębów) - tylko wtedy, gdy inne metody leczenia są nieskuteczne,

chirurgię implantologiczną ( implanty ),

Ekstrakcja zęba - to nic innego jak operacyjne usuwanie zębów. Ten typ ekstrakcji zarezerwowany jest przede wszystkim dla pozostawionych korzeni zębów i zębów zatrzymanych. Operacyjne usuniecie zęba jest zabiegiem bardziej skomplikowanym, niż "zwykła ekstrakcja". Wymaga zdecydowanie więcej czasu oraz dodatkowych narzędzi np. dźwigni oraz szwów do zaopatrzenia rany. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu przy zachowaniu aseptyczności pola operacyjnego.


Pamiętaj:
Znieczulenia wykonywane są w naszym gabinecie w sposób komfortowy i bezbolesny z wykorzystaniem technik komputerowych.


Rejestracja

Rejestracji wizyt prosimy dokonywać pod numerem:

+48 509 684 018

w razie pytań mogą Państwo skorzystać także z formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Miła i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny, komfortowa poczekalnia, nowoczesny sprzęt i dogodna lokalizacja oraz serdeczna atmosfera to tylko niektóre atuty naszego gabinetu.

Znieczulenia wykonywane są w naszym gabinecie w sposób komfortowy i bezbolesny z wykorzystaniem nowoczesnych technik komputerowych.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego zarówno pod względem emocjonalnym, jak i finansowym, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy szeroki zakres usług dentystycznych zarówno dla osób dorosłych, starszych, jak i dzieci oraz młodzieży.

Nasi lekarze dokładnie wytłumaczą Państwu każdy etap leczenia i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nieustannie dbamy o solidne wykoształcenie personelu - jesteśmy uczestnikami wielu ważnych kursów i szkoleń, które podnoszą nasze kwalifikacje zawodowe i pozwalają jak najlepiej troszczyć się o naszych pacjentów.