O gabinecie

Witamy państwa w nowo otwartym gabinecie stomatologicznym prowadzonym przez dr Joannę Pytel-Milewską. Wnętrze naszego gabinetu zostało zaprojektowane tak, aby móc komfortowo spędzać czas zarówno przed zabiegiem jak i w trakcie jego trwania. Chcielibyśmy aby wszyscy mogli poczuć się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego też cały nasz zespół dołoży wszelkich starań aby dotychczasowe nieprzyjemne doświadczenia związane ze stomatologią stały się jedynie dawnym wspomnieniem, a każda następna wizyta była coraz przyjemniejsza.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejscie do problemu leczenia stomatologicznego zarówno pod względem emocjonalnym jak i finansowym. Dlatego też każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, wytłumaczymy Państwu każdy etap leczenia i odpowiemy na wszystkie pytania. Poświęcamy znaczna część czasu na rozmowę i właściwe zrozumienie przedstawionego problemu. Zależy nam aby podjęta decyzja była wspólnym wyborem pozbawionym kompromisów i dającym długotrwały efekt leczniczy.

Nasze usługi opieramy na bogatym doswiadczeniu zdobytym na licznych kursach i kongresach stomatologicznych, jak również na sprawdzonych procedurach medycznych. Nowoczesny sprzęt, jak np. kamery wewnątrzustne czy radiowizjografia zapewniają możliwość obserwacji przez pacjenta każdego etapu leczenia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej praktyki.


Rejestracja

Rejestracji wizyt prosimy dokonywać pod numerem:

+48 509 684 018

w razie pytań mogą Państwo skorzystać także z formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Miła i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny, komfortowa poczekalnia, nowoczesny sprzęt i dogodna lokalizacja oraz serdeczna atmosfera to tylko niektóre atuty naszego gabinetu.

Znieczulenia wykonywane są w naszym gabinecie w sposób komfortowy i bezbolesny z wykorzystaniem nowoczesnych technik komputerowych.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego zarówno pod względem emocjonalnym, jak i finansowym, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy szeroki zakres usług dentystycznych zarówno dla osób dorosłych, starszych, jak i dzieci oraz młodzieży.

Nasi lekarze dokładnie wytłumaczą Państwu każdy etap leczenia i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nieustannie dbamy o solidne wykoształcenie personelu - jesteśmy uczestnikami wielu ważnych kursów i szkoleń, które podnoszą nasze kwalifikacje zawodowe i pozwalają jak najlepiej troszczyć się o naszych pacjentów.