Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca - to specjalizacja stomatologiczna wyodrębniona z powodu odrębności budowy zębów i całego układu stomatologicznego w okresie rozwojowym. Dla tego też, stomatologia dziecięca została wyodrębniona do działu stomatologii tak zwanej pedodoncji. Pedodoncja zajmuje się głównie takimi zagadnieniami jak ząbkowanie, zaburzenia ząbkowania, leczenie zębów mlecznych i zębów stałych niedojrzałych, oraz leczenie błony śluzowej u dzieci . Stomatologia dziecięca zajmuje się również powszechnie znanym problemem w medycynie dentystycznej jaką jest wada zgryzu u dzieci.

W naszym gabinecie proponujemy:

pomoc przy procesach ząbkowania i jego zaburzeniach,

bezstresowe leczenie próchnicy,

lakowanie zębów mlecznych i stałych,

lakierowanie stężonymi preparatami fluorowymi,

rozwiązywanie wad zgryzu u dzieci.

W naszym gabinecie podchodzimy do dzieci indywidualnie i dla tego przeprowadzamy wizytę adaptacyjną, aby dziecko mogło się zaznajomić ze wszystkim co go interesuje tym samym odciągnąć uwagę dziecka od zbliżającego się zabiegu. W naszym gabinecie staramy się stworzyć dla dziecka atmosferę zabawy i domowego ciepła co sprzyja na późniejsze efekty leczenia stomatologicznego dziecka.


Pamiętaj:
Znieczulenia wykonywane są w naszym gabinecie w sposób komfortowy i bezbolesny z wykorzystaniem technik komputerowych.


Rejestracja

Rejestracji wizyt prosimy dokonywać pod numerem:

+48 509 684 018

w razie pytań mogą Państwo skorzystać także z formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Miła i fachowa obsługa, atrakcyjne ceny, komfortowa poczekalnia, nowoczesny sprzęt i dogodna lokalizacja oraz serdeczna atmosfera to tylko niektóre atuty naszego gabinetu.

Znieczulenia wykonywane są w naszym gabinecie w sposób komfortowy i bezbolesny z wykorzystaniem nowoczesnych technik komputerowych.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego zarówno pod względem emocjonalnym, jak i finansowym, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy szeroki zakres usług dentystycznych zarówno dla osób dorosłych, starszych, jak i dzieci oraz młodzieży.

Nasi lekarze dokładnie wytłumaczą Państwu każdy etap leczenia i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Nieustannie dbamy o solidne wykoształcenie personelu - jesteśmy uczestnikami wielu ważnych kursów i szkoleń, które podnoszą nasze kwalifikacje zawodowe i pozwalają jak najlepiej troszczyć się o naszych pacjentów.